EDH Eğitim Ve İş Güvenliği

ENDÜSTRİYEL DAĞCILIK EĞİTİM VE İŞ GÜVENLİĞİ

Yüksekte çalışacak personel sağlık açısından yüksekte çalışmaya uygun olduğunu belirten sağlık raporu almadan yüksekte çalışma ve iple erişim eğitimlerine katılamaz.

Oluşturulacak eğitim palnları firma beklentileri, faaliyet alanları ve yapılacak işin niteliğine göre şekillenir.bu eğitimler ile personelde çok yönlü gelişim sağlanması hedeflenmektedir. eğitimler teorik ve pratik eğitimler olarak sınıflandırılmıştır. Eğitim sonrası yapılacak sınavda başarılıl olanlar sertifika almaya hak kazanırlar. Eğitimler konusunda uzman profesyonel iş ortaklarımız tarafından verilmekte ve verilen sertifikalar ulusal ya da uluslararası geçerliliği olan sertifikalardır.

İş kazası riskine sıfır tölerans perspektifi ile yaklaşan firmamızın kullandığı tırmanma, iniş ve kurtarma ekipmanlarının tamamı uluslararası geçerliliği olan petzl ve edelrıd markalı ürünlerdir.

Kullanılan Malzeme Özellikleri, Sertifikaları ve Kullanım Talimat Detayları için tıklayınız

endüstriyel dağcılık hizmetleri, iple erişim hizmetleri, yüksek işler, dış cephe cam silme, endüstriyel dağcılık firmaları, endüstriyel dağcılık şirketleri
  • 0542 581 41 31Arayın
  • info@adviseist.comYazın
  • Merve Mah. Bahçelievler Cad. No:66/3
    Sancaktepe / İstanbul